+420 326 214 444

Skutečný zážitek spojený s golfem, komfortním ubytováním a mezinárodní kuchyní začíná právě ubytováním v našem hotelu Sand Martin u Mladé Boleslavi.

Hotel je umístěný přímo na golfovém hřišti, hráči si tak můžou vychutnat ne jenom příjemné zážitky spojené s golfem ale také ubytování s přístupem do wellness zóny.

Pro sportovní nadšence máme připravené fitness, kde si můžou vybrat z kardio strojů anebo posilovacích strojů. Pro relaxaci po práci nebo sportovním výkonu je možné využít finskou saunu, bazén se slanou příjemně teplou vodou, protiproudem a masážním vzduchováním. Máme také možnost objednání thajské masáže.

Pro obchodní jednání a konference není lepší místo, jelikož máme k dispozici tři konferenční místnosti v tichém a klidném prostředí s veškerým komfortem a vybavením.

Samozřejmostí je parkování zdarma přímo u hotelu a také bezplatné připojení k wifi v celém areálu.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

VYBAVENÍ POKOJŮ

LCD Televize
Pracovní stůl
Klimatizace
Trezor
Minibar
Župan, pantofle

POKOJE

Skutečný zážitek spojený s golfem, komfortním ubytováním a mezinárodní kuchyní.

Zobrazit více informací
Dvoulůžkový pokoj s balkonem a výhledem na golfové hřiště
Zobrazit detail pokoje
Jednolůžkový lůžkový pokoj s terasou u golfového jezera
Zobrazit detail pokoje
Apartmán junior s balkónem a výhledem na golfové hřiště
Zobrazit detail pokoje

VÍKENDOVÉ BALÍČKY

O nás

Nabízí ubytování v moderním čtyřhvězdičkovém hotelu, který je součástí golfového resortu Mladá Boleslav. Je v provozu od června roku 2013. Interiéry pokojů i koupelny jsou prostorné a moderně zařízené. Z každého pokoje je jedinečný výhled na golfové hřiště z terasy nebo balkónu.

Recepce

Hotel Sand Martin
Pepe Leas s.r.o.
Michalovice 72, 293 01 Mladá Boleslav

+420 326 214 444
+420 607 013 117

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.