Z Hotelu Sand Martin jste osobním autem za pět minut v centru Mladé Boleslavi, za půl hodiny v jedinečných přírodních lokalitách chráněných krajinných oblastí Český ráj (na východě), Kokořínsko (na západě), necelou hodinu jízdy v Krkonoších či Jizerských horách (na sever) a v Praze (na jihu).


Snadno dosažitelnými architektonickými pamětihodnostmi jsou hrad Bezděz, zámek v Bělé pod Bezdězem, Loreta Kosmonosy, hrad v Mladé Boleslavi, zámek v Mnichově Hradišti, zámek v Benátkách nad Jizerou a zámek Loučeň.


Mladá Boleslav je město s pětačtyřiceti tisíci stálých obyvatel, městským divadlem se stálým souborem, městským letním koupalištěm, jedinečným Škoda Auto Muzeem, Muzeem Mladoboleslavska na místním hradu, městskými výstavními síněmi ve Sboru českých bratří a Templu, Městským informačním centrem, městským stadionem, kde jsou doma fotbal, atletika, in-line bruslení, městským zimním stadionem pro hokejisty a krasobruslaře. Ve měste naleznete hned několik obchodních center, mezi které například patří Olympie, Bondy s multikinem CineStar nebo Interspar a další.

Hotel Sand Martin - golf Mladá Boleslav

 
Vstoupit